MONOLOG 2019

 b_200_135_16777215_00_images_maska.jpg

Przed nami kolejny Monolog. Zapraszamy recytatorów na scenę!

Młodzi mieszkańcy powiatu, którzy chcą wziąć udział w XIV Konkursie Dziecięcych i Młodzieżowych Kreacji Aktorskich „Monolog 2019” muszą zacząć przygotowywać się, bo w tym roku konkurs odbędzie się  5 czerwca.

W konkursie mogą wziąć udział osoby od 10 do 16 roku życia. Uczestnicy Konkursu podzieleni są na 2 kategorie wiekowe:

I kategoria wiekowa: 10-13 lat,

II kategoria wiekowa: 14 – 16 lat

*O przydziale do kategorii decyduje rok urodzenia.

Każdy uczestnik będzie miał do zaprezentowania monolog nie przekraczający 5 minut (przekroczenie czasu jest równoznaczne z dyskwalifikacją). Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 26 maja.

Jurorzy będą oceniali: warsztat aktorski, budowanie sytuacji scenicznych teatru jednego aktora, dobór repertuaru, umiejętność posługiwania się rekwizytem i ogólne wrażenie artystyczne. Mile widziane będą niebanalne formy wyrazu artystycznego.

Dla laureatów konkursu przewidziane zostały statuetki i dyplomy, a dla zdobywców pierwszych trzech miejsc nagrody finansowe.

Organizatorami festiwalu są Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie i Stowarzyszenie Spółdzielcza Animacja Kulturalna w Bielawie, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie. Konkurs jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie w ramach wspierania realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji.

 

Zgłoszenie udziału monolog 2019

Zgoda RODO dla SM Rodzice monolog 2019

Zgoda RODO dla SSAK Rodzice monolog 2019

Regulamin monolog 2019