Udane występy naszych wokalistów podczas eliminacji "Wygraj Sukces"

b_200_135_16777215_00_images_aktualnosci_2018_wygraj_sukces_wygraj10.jpg30 kwietnia nasze Centrum Kultury rozbrzmiewało muzyką, a to za sprawą odbywających się u nas eliminacji wstępnych 23. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Na scenie zaprezentowało się 80 wykonawców.

 

Ich prezentacje oceniało Jury w składzie: Aleksandra Napierajczyk, Dominika Radwan i Jacek Wanszewicz. Jak orzekło Jury, poziom prezentacji był wysoki. Tym bardziej cieszą nas nominacje naszych wokalistów, którymi są: Michał Dzimira, Milena Kacprowicz, Milena Kołodziej, Martyna Moczko, Lena Gołębiewska, Natalia Minkina, Nikola Markowska, Michał Kusowski i Julia Pastuszka.

Wyróżnienia otrzymali: Martyna Hanuszek, Nikola Krajewska, Nadia Kurcab, Szymon Moczko, Patrycja Głębocka Andżelika Bobrowska i Wiktoria Piechowicz. Wokalistów do konkursu przygotowały Joanna Barczyk i Żaneta Kwiatek.

Gratulujemy naszym wokalistom i ich instruktorkom oraz innym wykonawcom z Bielawy i Pieszyc, którzy uczestniczyli w eliminacjach.