Zapraszamy rozśpiewane przedszkolaki do udziału w festiwalu

b_200_135_16777215_00_images_aktualnosci_2015_brzdace.pngZapraszamy przedszkolaki do udziału w XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Śpiewające Brzdące”, który odbędzie się w maju. Najmłodsi wokaliści spotkają się na przesłuchaniach konkursowych 14 maja o godz. 10.00 w Klubie „Włókniarz”, a 25 maja o godz. 17.00 w Teatrze Robotniczym zobaczymy najlepszych podczas koncertu laureatów.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym, zarówno uczęszczające jak i nie uczęszczające do przedszkoli. Organizatorzy nie ograniczają liczby dzieci zgłaszanych na Festiwal. Przygotowany przez dziecko utwór może zostać zaśpiewany solo lub zespole liczącym nie więcej niż cztery osoby. Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 maja.

Jury przy ocenie będzie brało pod uwagę walory głosowe, dobór repertuaru, wiek i interpretację piosenki przez wykonawcę. Jurorzy do koncertu laureatów wybiorą około 10 wokalistów. Dzieci otrzymają statuetki i dyplomy, a przedszkola, z których dzieci zakwalifikują się do grona laureatów – statuetki i dyplomy.

Organizatorami festiwalu są Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie i Stowarzyszenie Spółdzielcza Animacja Kulturalna w Bielawie, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.

Regulamin festiwalu

Zgłoszenie udziału

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dziecka

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - opiekun artystyczny