Co chcesz przez to zaśpiewać? Czyli warsztaty z Jackiem Mełnickim

b_200_135_16777215_00_images_aktualnosci_2018_warsztaty_zimowe_warsztaty1.jpgPierwszy tydzień ferii zimowych, upłynął w bielawskim SCK, pod znakiem pracy nad piosenkami z repertuaru Agnieszki Osieckiej.

Młodzież uczestnicząca w zajęciach wokalnych, doskonaliła swój warsztat pod okiem Jacka Mełnickiego. Wokalisty, kompozytora muzyki teatralnej, aranżera oraz trenera wokalnego, który pomału staje się nie tylko naszym pedagogiem i mentorem, ale również przyjacielem, z którym planujemy kolejne zajęcia warsztatowe.

Młodzież pracowała nad wcześniej wybranymi wspólnie z instruktorami prowadzącymi piosenkami, aby wkrótce wykorzystać je na występach w przeróżnych konkursach i festiwalach piosenki. Była to ciężka praca, ale i mnóstwo frajdy z odkrywania własnych możliwości oraz wdrażania metod doskonalenia swojego talentu.

Pojawił się nawet pomysł koncertu takich właśnie "piosenek z tekstem" w Bielawskim Teatrze Robotniczym i jak tylko uda nam się zapanować nad wszystkimi składowymi, niezbędnymi do realizacji tego pomysłu, ogłosimy to natychmiast na naszej stronie internetowej.