Już niedługo Bielawa gra z WOŚP

b_200_135_16777215_00_images_aktualnosci_2017_wosp2018.jpgZnów minął rok i mobilizujemy siły by pomagać najbardziej potrzebującym. To piękne, że od wielu lat takim wspaniałym gestem rozpoczynamy Nowy Rok. 14 stycznia pieniądze zbieramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Gramy od godziny 15.00 w Teatrze Robotniczym w Bielawie.

Tradycyjnie zaczynają przedszkolaki, najcudowniejsze, najbardziej spontaniczne występy: tańce i piosenki – tego nie można przeoczyć. Potem zacznie pojawiać się profesjonalizm, czyli występy szkół. Wszystkie programy będą krótkie, bo pięciominutowe. W tak zwanym międzyczasie licytacje wielkoorkiestrowych gadżetów i darów, do licytowania których zostaniemy upoważnieni przez darczyńców.

Gdy Orkiestra gra stać nas na szaleństwo. Zespół Poloneziaki na licytację przeznacza swój występ. Jeżeli chcesz, aby ukochanej osobie hucznie zaśpiewali pod oknem „Sto lat” w dniu jej urodzin, albo chcesz sprawić młodej parze ekstra występ masz ku temu niepowtarzalną okazję!

Przedmiotów na licytacje nie zabraknie, programu artystycznego do zabawy również.

Dzień Orkiestry to również wręczenie Orderu Wielkiego Serca. O tym kto go otrzyma w tym roku będzie można przekonać się o godz. 17.30.

No i wieczorny koncert. W tym roku na życzenie wielu bielawian, którzy twierdzą, że cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie, wystawiamy musical „W osiemdziesiąt minut dookoła świata” w wykonaniu dzieci i młodzieży z ZPiT Poloneziaki. Ci, którzy go widzieli, twierdzą, że jest to absolutny hit. Ci, którzy go nie widzieli mogą się przekonać już o godz. 19.00.

A po musicalu o 20.20 podsumowanie tego szczególnego dnia i rozstanie się na kolejny rok.

Zapraszamy!

Organizatorzy:

Spółdzielcze Centrum Kultury

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki

Stowarzyszenie Spółdzielcza Animacja Kulturalna